İpek Yapı İnşaat ve Restorasyon Hizmetleri

"Geleceği ancak zamandan daha hızlı olanlar yakalayabilir. Kalıcı eserler için bugünün değil yarının koşullarını düşünerek projeler geliştirmek gerekir"

İNŞAAT VE TAAHHÜT HİZMETLERİ

Her türlü inşaat ve tahhüt işlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımzla, müşterilerimizin kalite, fiyat ve performans belkentilerine en iyi şekilde cevap vererek, sektördeki tüm yenilikleri takip ederek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üretir.

İnşaat sektöründe her geçen gün artan teknolojiye ayak uyduran İPEK YAPI, teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları kaba inşaatta en iyi şekilde uygulamaktadır. Kendi bünyesinde bulundurmuş olduğu güçlü makine parkı, kaset kalıp, endüstriyel kalıp, iskele sistemleri ve kule vinçleri ile kaba inşaatın iş güvenliğine de büyük bir itina göstererek en verimli ve en hızlı şekilde yapılıp teslim edilmesini kendisine ilke edinmiştir.

İnce işlerden alçıpan, mantolama, ıslak hacimler, seramik, karo süpürgelik imalatları, şap ve epoksi ile zemin uygulamaları, tuğla, gaz beton, ytong ile duvar uygulamaları, alçı sıva ve boya işleri başta olmak üzere birçok işçiliği aynı anda yapabilen ender firmalardan biridir.

İPEK YAPI kendi bünyesindeki deneyimli mimar, iç mimar ve kalifiye usta kadrosuyla profesyonelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden, her geçen gün referanslarına büyük firmaların büyük yatırımlarında ön sırada yer alma başarısını göstermiştir.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Alt yapı işleri, Kaba inşaat işleri, İnce inşaat işleri, Villa ve Konut Projeleri, Alışveriş Merkezleri, Sosyal Tesisler, Otel ve Tatil Köyleri, Camii Projeleri, Güçlendirme Projeleri, Konut Projeleri, Toplu Konut İnşaatı, Eski Eser ve Restorasyon İşleri, Bina Konut Projeleri, İş merkezleri, Hastaneler, Okullar, Hafriyat